0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. George W. Bush, prane Plaza Hotel

ID : 289022197

Tirane, Japim me Qera  Apartament  3+1 ne Rr. George W. Bush, prane Plaza Hotel. Apartament 3+1+dhome gatimi+2wc+2bll, me siperfaqe banimi 197m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, sistem ngrohje ftohje chiller.

Cmimi 1900 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga George W. Bush
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 900 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 197 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 11
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate