0 prona te gjetura

QERA / Apartament 1+1 ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane Ushtarit te Panjohur

ID : B034022075

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane Ushtarit te Panjohur.  Apartament 1+1+1WC+1blk, me siperfaqe 75m², i shtruar ne  pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 13-te  te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.
Cmimi 430 Euro/muaj i negociueshem.


 

Adresa :

Rruga Luigj GUrakuqi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 430 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 75 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 13
Orientimi Veri Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate