0 prona te gjetura

QERA / Magazine ne Rr. e Barrikadave, prane gjimnazit Sami Frasheri

ID : M002091104

Tirane, Japim me Qera Magazine ne Rr. e Barrikadave, prane gjimnazit Sami Frasheri. Kapanoni me siperfaqe 104m²  dhe lartesi 2.7m, eshte i paisur me 5 zyra. Magazina eshte e shtruar ne pllake. Objekti eshte i pershtatshem per ushtrim aktiviteti.

Cmimi  340 Euro/muaj.

 

 

 

Adresa :

Rruga e Barrikadave
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Info Financiare :

Qira 340 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 104 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate