0 prona te gjetura

QERA / Lokal ne Rr. e Elbasanit, prane Liceut Artistik

ID : D013021090

Tirane, Japim me Qera Lokal  ne Rr. e Elbasanit, prane Liceut Artistik. Lokal me siperfaqe 90m², i shtruar ne pllake dhe Parket, ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne dy kate, ne 2 hapesira dhe 1 WC , ofron siperfaqe jashte per vendosje tavolinash. Lokali jepet me qera i mobiluar si Bar Kafe, ka system aspirim kondicionimi.
Cmimi 1500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga e Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 90 m²
Banjo 1
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate