0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. Abdyl Frasheri

ID : 513051130

Tirane, Japim me Qera Ambient Zyre ne Rr.Abdyl Frasheri, zona Bllok. Zyre me siperfaqe 130m², I shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 2 Zyra+2WC+1blk. Zyra ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi.
Cmimi 1200 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Abdyl Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 130 m²
Zyra 2
Banjo 2
Kati 5
Orientimi Veri
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate