0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Blv.Bajram Curri, zona Bllok

ID : 158051105

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Blv.Bajram Curri, zona Bllok. Ambient me siperfaqe 105m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 2 hapesira dhe 1WC, ka pamje nga rruga kryesore, me mundesi reklamimi. 
Cmimi 1200 Euro/muaj

Adresa :

Bulevardi Bajram Curri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 105 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati -1
Orientimi Veri

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate