0 prona te gjetura

Japim me Qera Kapanon ne Durres, prane Portit

ID : 1121DR900

Durres, Japim me Qera Kapanon prane Portit. Kapanoni me siperfaqe 900 m2 dhe lartesi 9m-10m. Kapanoni eshte i shtruar ne beton. Objekti eshte i pershtatshem per ushtrim aktiviteti.  

Cmimi 2500 Euro /muaj.

Adresa :

Durres
Durres

Qyteti : Durres

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Qira 2 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 900 m²
Banjo 0
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate