0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr.Sami Frasheri, prane Shkolles 11 Janari

ID : 286052115

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr.Sami Frasheri, prane Shkolles 11 Janari. Apartament 3+1+2wc+2bllk, me siperfaqe 115m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 5-te nje pallati pa ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.
Cmimi 375 Euro/muaj.

Adresa :

Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 375 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 115 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 5

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate