0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament Dublex 5+1 Rr.Kodra e Diellit, prane Rezidences Kodra e Diellit

ID : 284F176

Tirane, Japim me Qera Apartament Duplex 5+1 ne Rr. Kodra e Diellit, prane Rezidences Kodra e Diellit. Apartament 5+1+2wc+2bllk, me siperfaqe 176 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-t te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, I orientuar ne Jug.
Cmimi 1200 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Kodra e Diellit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 3/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 176 m²
Banjo 2
Kati 3,4
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate