0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Xhamise

ID : 299F065

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Xhamise. Apartament 1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 65 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri shume mire te administruar. Ndertimi ka pishine private vetem per rezidentet, parkim nentoke. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne, ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes dhe ka nje pamje vertet te bukur te qytetit. Perdorimi i pishines dhe parkimi jane te perfshira ne cmim.

Cmimi 400 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Selita e Vjeter
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 65 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 4
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate