0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. 3 Deshmoret, prane Kupoles

ID : 283006170

 

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. 3 Deshmoret, prane Kupoles. Apartament 3+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 170m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht I mobiluar, 2 AC dhe orjentohet ne Lindje.
Cmimi 500 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga 3 Deshmoret
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 6

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 170 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 9
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate