0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. e Barrikadave, prane Unazes

ID : 157091100

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. e Barrikdave, prane Unazes. Ambient me siperfaqe 100m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ka pamje nga rruga kryesore, me mundesi reklamimi. 
Cmimi 1200 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Barrikadave,prane Unazes
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 100 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate