0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi, zona Bllok

ID : 1607051097

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi, zona Bllok. Ambient me siperfaqe 97m2, I shtruar ne pllake,  ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, me mundesi reklamimi. 
Cmimi 600 Euro/muaj.

Adresa :

Zona Bllok
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 600 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 97 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati -1
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate