0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Demokracia

ID : M001KA175

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Demokracia, prane Universitetit Bujqesor te Tiranes. Ambient me siperfaqe 175m², I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2WC.
Cmimi 500 Euro i negociueshem.

Adresa :

Rruga Demokracia
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Kamez

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 175 m²
Dhoma 1
Banjo 2
Kati 0
Orientimi Veri

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate