0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Gjik Kuqali, prane stadiumit Dinamo

ID : Z007053080

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Gjik Kuqali, prane stadiumit Dinamo. Ambient me siperfaqe 80m², I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter. Ambienti organizohet ne 3 hapesira dhe 1WC.
Cmimi 250 Euro.

Adresa :

Rruga Gjik Kuqali
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Qira 250 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 80 m²
Zyra 3
Banjo 1
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate