0 prona te gjetura

Japim me Qera apartament 2+1 ne Rr. Themistokli Germenji

ID : 408021210

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Themistokli Germenji. Apartament 2+1+1 dhome gatimi+2WC++1 Bll+1 verande, me siperfaqe totale 210 m2, ku apartamenti 110 m2 dhe verande me siperfaqe 100 m2 , I shtruar pllake dhe parket, ndodhet ne nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht I mobiluar, me sistem ngrohje-ftohje chiller, me oxhak funksional, 1 parkim personal te perfshire ne cmim.
Cmimi 1200 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Themistokli Germenji
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 210 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate