0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, prane Xheko Imperial

ID : 146051180

Tirane, Japim me Qera  Apartament 3+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, prane Xheko Imperial. Apartament 3+1+dhome gatimi+depo+2wc+1bll, me siperfaqe banimi 180m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, chiller, lavastovilje, mundesi parkimi.

Cmimi 1000 Euro/muaj.

 

 

Adresa :

Rruga Perlat Rexhepi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 180 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 3
Orientimi Lindje Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate