0 prona te gjetura

Japim me Qera Zyre ne Rr. e Elbasanit prane Ish Tatimeve

ID : 512021140

Tirane, Japim me Qera Zyre ne Rr. e Elbasanit prane Ish Tatimeve. Ambient me siperfaqe 140m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje nfertese tre kateshe. Ambienti organizohet ne 2 open space, nje depo dhe 2WC.

Cmimi 2000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 2 000 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 140 m²
Zyra 3
Banjo 2
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate