0 prona te gjetura

Japim me Qera Magazine ne Rr. Lord Bajron, prane Spitalit Ushtarak

ID : 043113140

Tirane, Japim me Qera Magazine ne Rr. Lord Bajron, prane Spitalit Ushtarak. Magazine me siperfaqe 140 m2 dhe lartesi 3m, e organizuar ne nje open space.  Ambienti eshte i shtruar ne pllake dhe ka oborr me siperfaqe 40 m2. Magazina eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Cmimi 300 Euro/muaj. Taksa te perfshira.

Adresa :

Rruga Lord Bajron
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 11/3

Info Financiare :

Qira 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 140 m²
Zyra 1
Banjo 0
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate