0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Kongresi Manastirit, prane Oxhakut

ID : Z004031098

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Kongresi Manastirit, prane Oxhakut. Ambient me siperfaqe 98m², I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2WC.
Cmimi 300 Euro.

Adresa :

Rruga Kongresi Manastirit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 3/1

Specifikime te tjera :

  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 98 m²
Zyra 1
Banjo 2
Kati 0
Orientimi Veriperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate