0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Murat Toptani , prane Ushtarit te Panjohur

ID : Z003022176

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Murat Toptani , prane Ushtarit te Panjohur. Ambient me siperfaqe 176m², I shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 2 hapesira dhe 2WC.
Cmimi 11Euro/m²

 

Adresa :

Rruga Murat Toptani
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 936 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 176 m²
Zyra 2
Banjo 2
Kati 6
Orientimi Verilindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate