0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Qemal Stafa, prane Pazarit te Ri

ID : D007023020

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Qemal Stafa, prane Pazarit te Ri. Ambient me siperfaqe 20m², I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC.
Cmimi 170 Euro.

Adresa :

Rruga Qemal Stafa
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Info Financiare :

Qira 170 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 20 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate