0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Sadik Petrela, prane Venue Club

ID : 145032308

Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Sadik Petrela, prane Venue Club. Vile me siperfaqe totale ndertimi 308m2 dhe oborr me siperfaqe 265m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.

Kati 1-re i viles organizohet ne 1 open space.

Kati i 2-te ka oxhak funksional, 1 ambient gatimi dhe ndenje dhe 1 WC.

Kati i 3-te ka 3 dhoma gjumi, 1 WC dhe verande.

Vila eshte totalisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem chiller, oxhak funksional, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te hapur ne oborr.

Cmimi 800 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Sadik Petrela
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 3/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 308 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 3
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate