0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Shyqyri Brari

ID : 151F070

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Shyqyri Brari. Ambient me siperfaqe 70m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri . Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1Wc. 
Cmimi  190 Euro/muaj

Adresa :

Rruga Shyqyri Brari
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 190 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 70 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate