0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Sheshit Wilson

ID : 503051145

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Sheshit Wilson. Ambient me siperfaqe 145m², I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi dhe parkimi. 
Cmimi 17 Euro/m².

Adresa :

Rruga Abdyl Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 2 465 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 145 m²
Zyra 1
Banjo 0
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate