0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Ismail Qemali, zona Bllok

ID : 335051125

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Ismail Qemali, zona Bllok. Apartament 2+1+1dhome gatimi+2WC+1bllk, me siperfaqe 125 m2, i shtruar ne parket dhe pllake, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar, 3AC.
Cmimi 700 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Ismail Qemali
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 700 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 125 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 7
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate