0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes, prane Globe

ID : 148073065

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes, prane Globe. Ambient me siperfaqe 65m2, I shtruar ne parket, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, me mundesi reklamimi.
Cmimi 600 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 600 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 65 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate