0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Bulevardi Zhan D'Ark, prane Gjykates se Apelit

ID : D011023037

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Bulevardi Zhan D'Ark, prane Gjykates se Apelit. Ambient 37 m², I shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC. Ambienti ndodhet prane rruges kryesore, me mundesi reklamimi. 
Cmimi 450 Euro/muaj.

Adresa :

Blv Zhan D'Ark
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 450 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 37 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 1
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate