0 prona te gjetura

Japim me Qera Lokal ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Shallvareve

ID : 149101200

Tirane, Japim me Qera Lokal  ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Shallvareve. Lokal me siperfaqe 200m2, i shtruar ne beton, ndodhet ne katin nendhe te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 2 WC. Lokali ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi.
Cmimi 2500 Euro/muaj.

Adresa :

Bulevardi Gjergj Fishta
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 2 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 200 m²
Banjo 0
Kati -1
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate