0 prona te gjetura

Japim me Qera Dyqan ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane Pazarit te Ri

ID : 147022110

Tirane, Japim me Qera Dyqan ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane Pazarit te Ri. Ambient me siperfaqe 110m2, I shtruar ne parket, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 2 hapesira dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi dhe dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 800 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Luigj Gurakuqi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 110 m²
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate