0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Hoxha Tahsim, prane sheshit Avni Rustemi

ID : Z001023085

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Hoxha Tahsim, prane sheshit Avni Rustemi. Ambient me siperfaqe 85m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin 1 te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 5 hapesira dhe 2WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi. 
Cmimi 750 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Hoxha Tahsim
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 750 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 85 m²
Zyra 5
Banjo 2
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate