0 prona te gjetura

Qera / Apartament 2+1 Rruga Andon Zako Cajupi

ID : B003052134

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi, prane Conad. Apartament 2+1 +1WC+2bllk, me siperfaqe 134 m2, i shtruar ne parket dhe pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2AC. 
Cmimi 550 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Andon Zako Cajupi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 550 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 134 m²
Banjo 1
Kati 6
Orientimi Lindje Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate