0 prona te gjetura

QERA / Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Hoxha Tahsim, prane Optika Roma

ID : B001023110

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Hoxha Tahsim, prane Optika Roma. Apartament 2+1+2WC+1 dhome tharje +1blk, me siperfaqe 110 m2, i shtruar ne parket dhe pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje vile. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2AC.
Cmimi 400 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Hoxha Tahsim
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 110 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 4
Orientimi Lindje Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate