0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Bulevardi Gjergj Fishta, prane Gjykates

ID : D001071055

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Bulevardi Gjergj Fishta, prane Gjykates. Ambient me siperfaqe 55m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC. 
Cmimi 750 Euro/muaj.Adresa :

Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 750 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 55 m²
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate