0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambjent Zyre Dublex ne Rr. Pjeter Budi, prane Restorant Floga

ID : 495021080

Tirane, Japim me Qera Ambjent Zyre Dublex ne Rr. Pjeter Budi, prane Restorant Floga. Zyre me siperfaqe 80m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe dhe te 2-te te nje pallati te ri. Ambjeti organizohet ne 2zyra+1WC. Zyra ka mundesi reklamimi, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.
Cmimi 500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Pjeter Budi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 80 m²
Zyra 2
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate