0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane

ID : 142021170

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Ambient me siperfaqe 170m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC.
Cmimi 1000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 170 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate