0 prona te gjetura

Japim me Qera Magazine ne Rr. Moskat, zona Bllok

ID : 00001

Tirane, Japim me Qera Magazine ne Rr. Moskat, zona Bllok. Ambient me siperfaqe 145m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin -1 te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore.
Cmimi 900 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Moskat
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 700 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 145 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati -1
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate