0 prona te gjetura

Japim me Qera Bar-Restorant ne Bulevardin Zogu I

ID : 141091330

Tirane, Japim me Qera Bar-Restorant ne Bulevardin Zogu I. Ambient me siperfaqe 330m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin -1 te nje pallati . Ambienti eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 3 WC. Lokali jepet me qera i mobiluar si Bar Restorant, ka system aspirim kondicionimi, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi.
Cmimi 2500 Euro/muaj.

Adresa :

Bulevardi Zogu I
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 2 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 330 m²
Zyra 1
Banjo 3
Kati -1
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate