0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 3 kateshe ne Rr. Liqeni Thate, prane Kopshtit Zoologjik

ID : 390F640

Tirane, Japim me Qera Vile 3 kateshe ne Rr. Liqeni Thate, prane Kopshtit Zoologjik. Vile me siperfaqe 640m2 dhe oborr me siperfaqe 800m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila organizohet me shkalle te brendshme dhe te jashtme, Kati I ka 2 ambiente, oxhak funksional, wc, palester. Kati II ka 6 dhoma, wc. Kati III ka 6 dhoma, wc. Vila ka sistem ngrohje- ftohje qenderore, gjenerator, rezervuare uji, oborr te gjelberuar, mundesi parkimi. Vila eshte e pershtatshme per banim, ose aktivitete biznesi.
Cmimi 2000 Euro/muaj. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Liqeni I Thate
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 2 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 640 m²
Zyra 15
Banjo 3
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate