0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 4 Kat ne Rr. Myslym Keta

ID : 0010421008

Tirane, Japim me Qera Vile 4 Kat ne Rr. Myslym Keta. Vile me siperfaqe totale ndertimi 1008m2 dhe oborr me siperfaqe 2500m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.
Vila organizohet ne 17 dhoma, eshte e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te hapur ne oborr.

Adresa :

Rruga Myslym Keta
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 3 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 1 008 m²
Dhoma 17
Banjo 5
Kati 4
Nr i kateve 4
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate