0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 4 kat + papafingo ne Rr. Artan Lenja, prane Ing Ndertimit

ID : 376073112

Tirane, Japim me Qira Vile 4 kat + papafingo ne Rr. Artan Lenja, prane Ing Ndertimit. Objekti ka siperfaqe totale trualli 500 m2 dhe eshte e organizuar ne 4 kate+papafingo+garazh. Objekti ka 15 dhoma ne total dhe ambiente sherbimi, tualete per cdo kat dhe ka siperfaqe kati 115 m2. Papafingo eshte e organizuar ne ambient banimi 2+1+wc+verande me siperfaqe 90m2. Ai ka akses ne rruge kryesore dhe funksionon me shkalle te jashtme. Eshte i pershtatshem per bisnes, shkolla etj.
Cmimi 2500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Artan Lenja
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 2 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 500 m²
Zyra 15
Banjo 4
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate