0 prona te gjetura

Japim me Qira katin e dyte te nje Vile ne Rr. Isuf Elezi, prane bllokut te Vilave, Selite

ID : 041054160

Tirane, Japim me Qera katin e dyte te nje Vile 2kat ne Rr. Isuf Elezi, prane bllokut te Vilave, Selite. Apartament me siperfaqe 160m2, eshte i organizuar ne 3+1+dhome gatimi +2WC+2Blk. Vila ka shkalle te brendshme, eshte e shtruar me pllake, jepet bosh vetem me k/bufe dhe me oxhak funksional. Ka mundesi parkimi per 2 makina. Kati i pare i viles eshte vetem ne funksion te katit te dyte.
Cmim 500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Isuf Elezi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/4

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 160 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 0
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate