0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament Dublex 5+1 ne Rr. Vaso Pasha, zona Bllok

ID : 265051277

Tirane, Japim me Qera Apartament Dublex 5+1 ne Rr. Vaso Pasha, zona Bllok. Apartament 5+1+dhome gatimi+3wc+2bllk+lavanderi, me siperfaqe 277 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 7-te dhe 8-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.
Cmimi 3000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Vaso Pasha
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 3 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 277 m²
Dhoma 5
Banjo 3
Kati 7 dhe 8

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate