0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Sulejman Delvina, prane postes nr.8

ID : 132052053

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Sulejman Delvina, prane postes nr.8. Ambient me siperfaqe 53m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi, mundesi parkimi.
Cmimi 350 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Sulejman Delvina
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 53 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate