0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane vilave Amerikane

ID : 595025175

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane vilave Amerikane. Apartament 2+1+dhome gatimi+2WC+1bllk, me siperfaqe 175 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-re te nje vile 4 kat. Apartamenti eshte i mobiluar, mudeson parkim ne oborr dhe ndodhet ne nje zone te qete te tiranes.
Cmimi 500 Euro/muaj.


Adresa :

Rruga 3 Vellezerit Kondi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 170 m²
Banjo 2
Kati 2
Nr i kateve 4

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate