0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, zona Bllok

ID : 1603051500

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, zona Bllok. Ambient me siperfaqe 500m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 6WC, ndodhet prane rruges kryesore, me mundesi reklamimi.
Cmimi 5000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Abdyl Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Qira 5 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 500 m²
Zyra 1
Banjo 6
Kati -1
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate