0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Pjeter Budi, prane Drejtorise se Higjenes

ID : 1604023080

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Pjeter Budi, prane Drejtorise se Higjenes. Ambient me siperfaqe 80m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte i mobiluar si Parukeri dhe Qender Estetike. Organizohet ne 3 hapesira + 1dhome gatimi + 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi.
Cmimi 1000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Pjeter Budi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 80 m²
Zyra 3
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Veri

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate