0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane PAM

ID : 602F200

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane PAM. Apartament 2+1+2WC+1bllk, me siperfaqe 200 m2, i shtruar ne parket dhe pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje vile, pa ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar, mundesi parkimi.
Cmimi 400 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Shyqyri Brari
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 200 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 2
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate