0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Elbasanit, prane Deutsch Color

ID : 125021100

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Elbasanit, prane Deutsch Color. Ambient me siperfaqe 100m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC.
Cmimi 1000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate