0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Bulevardin Bajram Curri, prane Shkolles Vasil Shanto

ID : 120054080

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Bulevardin Bajram Curri, prane Shkolles Vasil Shanto. Ambient me siperfaqe 80m2, I shtruar ne parket, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet prane rruges kryesore.
Cmimi 400 Euro/muaj.

Adresa :

Bulevard Bajram Curri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/4

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 80 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate